[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Levi  
Форум » Новости Украины. » Политика. » Открой лічіко, Гюльчетай! або прихована реклама...
Открой лічіко, Гюльчетай! або прихована реклама...
OmegaДата: Воскресенье, 07.02.2010, 20:29 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 10
Статус: Offline
"Открой лічіко, Гюльчетай!" або "прихована реклама"...
В Україні повним ходом йдуть вибори, а Янукович агітує за себе. В багатьох містах України з'явилися сіті-лайти з синіми прапорами та гаслом -"Україна для людей!". Хтось по-простецьки вважає, що це не агітація! А ще модернізували тим же "полотнищем" білборди, заклеїши ним обличчя кандидата у Президенти...

"Голь на видумкі хітра..." – кажуть північні сусіди і можливо саме та штабна "голь" таке і видумала. Здається це від тіні можливої поразки та від того ж страху, що не пустив на теледебати. "Бодрстствую, але боюся...", ховаючи цього разу не сором'язливо "лічіко".

Отака чесність на виборах в Україні! А взагалі реклама річ хороша. Виб'ють тобі чек за покупку, з іншого боку реклама вина чи ще чогось. А моєму знайомому поталанило більше, він з Києва привіз чек за відвідування туалету. Так от на ньому з другого боку була теж реклама, але політична... за кандидата у Президенти! Він жалкував про відсутність портрета, але "хід думок" політтехнологів вважає вірним.

Але більше всіх в Україні цікавить питання: "А чи буде завтра тихо?" Напередодні в телеефірі Віктор Янукович заявив, що народ на майдани не вийде. Здається це він сказав через підсумки вербовки на майдани за себе. Навіть гроші не спрацьовують, а можливо після перших "кидків" забракло довіри до його штабів.

А в Кіровограді крім зазначеної вище прихованої агітації йде тихе приховане протиборство штабів. На рівні дільниць сварки про "включати – не включати у списки". Є повідомлення від партії регіонів, що "впіймано на телеагітації" сьогодні зранку народного депутата Володимира Яворівського. Але можливо, що хтось на місцевому телебаченні "на замовлення" прокрутив запис у день виборів, тим самим не то допомігши агітувати, не то підсунувши готове порушення закону про вибори.

Але загалом місто Кіровоград голосувало мляво на відміну від малонаселених сільських районів області, відсотково поступаючись майже удвічі на 11.00 ранку. Можливо це тому, що за ним хтось підглядає із-за синеньких прапорців. Але екзот-полівці, що зранку стоять під дільницями стверджують, що поки що "підглядання із-за прапорців" не допомогає...

 
Форум » Новости Украины. » Политика. » Открой лічіко, Гюльчетай! або прихована реклама...
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: